Нападателят на Германея, Димитър Чечев със сериозна контузия при загубата от Витоша Бистрица Нападателят на Германея Сапарева баня, Димитър Чечев получи неприятна травма в коляното по време на мача с Витоша Бистрица. В самия край на първото полувреме, Чечев осука коляното си, като причина за това е тежкия и наводнен терен в Бистрица. Футболистът бе заменен принудително и през тази седмица ще премине обстоен медицински преглед, за да се разбере състоянието му. Преди време, Чечев отново имаше травма на коляното и сегашната контузия може да го извади извън терена в близкия един месец. От щаба на Германея заявиха, че се надяват контузията да не е толкова сериозна, защото Чечев е основен футболист в отбора, а в момента с контузии са Кепов, Карачорски и Сакаджийски. През миналата седмица от отбора бе отстранен Георги Тодоров, а Робертино Атанасов прекъсна кариерата си и отида на работа в Италия. Всичко това доведе до проблеми за треньорския щаб и на резервната скамейка срещу Витоша имаше само трима полеви играчи. Този двубой се игра на реконструирания стадион в Бистрица, който обаче бе сериозно наводнен, след падналия в началото проливен дъжд. Мачът започна в истинска буря, което затрудни играчите и на двата отбора. Домакините, обаче се приспособиха по-бързо към тежките условия и до 32-рата минута поведоха с 2:0. В 41-вата минута, след чудесно изпълнен пряк свободен удар, Боби Кралев вкара гол и върна Германея в мача. В 52-рата минута, Витоша стигна до трети гол, но двадесет минути по-късно, Илиян Чавдаров отново успя да намали резултата, давайки надежда на футболистите от Сапарева баня, но до края те не съумяха да създадат голово положение, а инкасираха още едно попадения в своята врата.