Юношите на Марек победиха Германея, Янек Кючуков недоволен Юношите старша възраст на Марек победиха Германея с 2:0 в мач от поредния 11-ти кръг на зона Струма. Срещата се игра на стадиона в село Крайници. Дупничани поведоха в 35-та минута с гол на Радослав Виячки, брат на централния бранител на Марек Емил Виячки. До края на полувремето домакините не успяха да застрашат сериозно противниковата врата и резултата остана непроменен. След почивката отново в отбора на Марек имаше неточности в играта, като втория гол падна едва в 74-та минута дело на Емил Стоянов. След спечелените 3 точки дупничани запазват 5-то място в класирането, а Германея е твърдо на последно място без спечелена точка. След срещата старши треньорът на Марек Янек Кючуков бе повече от критичен :" Определено не съм доволен от отбора. Всички играха несериозно, а така не се израства във футбола. Това, че срещаме последния в класирането не означава нищо, те сами няма да се победят, но явно много от нашите момчета не разбират това. Ако искат да се развиват ще трябва да се раздават във всеки мач." бяха само част от критиките на Янек Кючуков.