Марек Юнион – Ивкони играе със Славия в неделя Марек Юнион – Ивкони приема Славия в мач от 8 кръг на волейболната Суперлига. Двубоят е в неделя от 16:00 часа в спортната зала на град Дупница. Срещата е само два дни след сблъсъка с италианския Копра Елиор Пиаченца в турнира Шампионска лига, загубен от дупничани с 0:3 гейма. В тази връзка, не е изключено старши треньорът Найден Найденов да даде почивка и на част от титулярите и да заложи в стартовата шестица на волейболисти, които по-рядко влизат в игра. С лека контузия от мача с Пиаченца е капитанът Гьорги Гьоргиев. Марек е лидер в класирането със седем победи от седем мача и актив от 20 точки, докато Славия заема 8-мо място с три победи от седем мача и 10 точки. В изтеглен мач от този 8 кръг, игран на 27.11 Габрово победи като гост Дунав с 3:0 гейма. Ето и останалите срещи от кръга: