Браво! Юношите на Марек Юнион-Ивкони спечелиха бронзовите медали в Държавното първенство Юношите старша възраст на Марек Юнион-Ивкони сътвориха истински подвиг, спечелвайки бронзовите медали в Държавното първенство по волейбол. В драматичен мач, завършил преди броени минути, дупничани спечелиха с 3:2 (17:25; 25:21; 15:25; 25:23; 15:7) гейма срещу Виктория Волей. Волейболистите на Марек показаха истински характер и отборен дух и се поздравиха с успеха срещу отбор, съставен предимно от национални състезатели, който също така се подвизава и във Висшата лига при мъжете. В днешната среща с отлични изяви бяха Кирил Котев и либерото Георги Михайлов. Михайлов ще получи и приз за най-добро либеро на турнира. Това е втори бронзов медал за юношите на Марек, които в своята история имат и четири спечелени титли. Успехът е първи за Радослав Асенов, като старши треньор. Припомняме, че Марек отпадна на полуфинал, губейки от ЦСКА с 0:3. Преди това, дупничани бяха в група "Б", където взеха второ място, след отбора на Левски. Именно сини и червени ще решат, по-късно днес и кой ще бъде шампион на България при юношите старша възраст.